YGS Metal

Şirketimiz Bursa – İnegöl’de kurulmuş ve sanayi kuruluşlarına hizmet veren bir firmadır.

Kurulduğu günden bu güne kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi prensip edinen firmamız, bunun için tüm gereklilikleri yerine getirerek hizmete devam etmektedir.

Tecrübemizi ve bilgi birikimimizi dinamizm ile birleştirip daha iyiye koşmaktadır.

Misyon

Doğru kalite ve fiyat ilkesi ile müşterilere üst seviyede hizmet sağlamak.

Vizyon

Önce kalite / güven ygs yaptıklarımızı güvenle sunmak.

Kalite Politikası

Her an en üst seviye kalite ve müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Hizmetlerimiz

Uluslararası yüksek kalite standartlarında verilen hizmetler, memnun müşteri kitlesi ve alanında uzman çalışanlar ile yıllardır sektörde iz bırakıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon

Fabrika binaları, çelik hangar, çelik spor tesisleri, çelik depo ve farklı alanlarda kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik sistemimizdir.

İnşaat

Esnekliği ve hafifliği ile depreme dayanıklı en iyi inşaat malzemesi olan çelik daha sağlam yapılar için kullandığımız en kaliteli yapı malzemesidir.

Mekanik Tesisat

Makine mühendisliği etkinlik alanına giren havalandırma, temiz ve pis su, sıhhi sıcak su ve yangın söndürme sistemleri gibi işlerin tümü sağlanır.

YGS; Yaptıklarımızı Güvenle Sunuyoruz.

Temel ilkemiz olan kaliteden ödün vermeden doğru maliyet ile imalatlarımızı doğru zamanda gerekli güveni ve estetiği yansıtmasını sağlamaktır. Projelerin ilk adımından son adımına kadar işlemlerin en doğru yöntemlerle yapılması konusunda müşterilerine güvence vermekteyiz.

İletişim
0

Tamamlanmış Proje

0

Yıllık Tecrübe

0

Deneyimli Personel